פרויקטים

"אי אפשר לעשות פרסום טוב ללא לקוחות טובים, ואי אפשר לשמור על לקוח טוב ללא פרסום טוב"
(ליאו ברנט)
לאתר9
Load More Posts
"בתור לקוחה שמיתגה אצל 100WATT אני ממליצה בחום . גם במהלך העבודה כיף לעבוד עם דבורי. יחס חם אישי וירידה לפרטים שמאד חשובים ללקוח. והעיקר מבחן התוצאה. עבודה מושלמת, קו נקי ,מסר ברור. אין מה להוסיף .מדהים. "
ליאורה כהן
"בעבודה מול 100WATT קיבלתי הרבה מעבר לשירותי גרפיקה. קיבלתי בעצם ליווי מקצועי לתוך מסע מיתוג ומיצוב, בניית שפה עיצובית תוך בנייה משתמעת של קהילת לקוחות שמתחברים למסרים ולקודים העיצוביים. המסע לא הסתיים בעיצוב הלוגו או החומרים הראשונים, אלא ממשיך בעקביות מרשימה בכל המוצרים והשירותים שאנו מייצרים. מה שאני קבלתי זה חומרים איכותיים, שהתבררו כיעילים וקריטיים לא פחות מהאיכות של הייצור עצמו בו אנו משקיעים מאות אלפים."
יקב חרות
"בתהליך פרסום את מדגישה נכון את המקומות המבדלים של העסק שלי שזה מה שיביא את הלקוחות הפוטנציאלים בעז"ה. אני מאוד מרוצה מהפרסום ושמחתי להשקיע במקום הנכון."
אורלוגין
"כלקוחה של 100 וואט כבר 3 שנים אני מאוד מרוצה מהשירות והסבלנות והירידה לפרטי פרטים. ההתאמה היא מושלמת בדיוק לפי טעמי כשפניתי אליך לא ידעתי בדיוק מה אני רוצה ואת קלעת בול את הסגנון שלי ואת הסטייל שאני רוצה להציג קיבלתי המון מחמאות ועד היום נשים אומרות שתמיד כיף לראות את הפרסומת שלי (שלך) ממליצה בחום לכל מי שמחפש מקורי ומיוחד המון הצלחה"
מלי מנלה

רוצים להיות המותג הבא?

icon

  100watt:
  0765406226
  office@100wat.com

  רוצים להיות המותג הבא?

  icon

   100watt:
   0765406226
   office@100wat.com